6 lutego 2024 roku w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu komputerowego "Nie przemocy w sieci!" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
16-02-2024

Walentynki w SP12

Zapraszamy do fotorelacji.
Zakończył się drugi etap Konkursu na najładniejszą grafikę komputerową wykonaną w programie graficznym MS Paint przez uczniów klas piątych. To już XV edycja naszego konkursu.
W ramach działań związanych  z realizacją rządowego projektu „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie, 24 stycznia przedstawiciele Europe Direct przeprowadzili w naszej szkole cykl zajęć pt. Woda to życie. Jak nią mądrze gospodarować?
W związku ze zbliżającymi się obchodami 40-lecia naszej szkoły, zapraszamy do udziału w trzech konkursach bibliotecznych. Laureatom zostaną przyznane nagrody oraz pamiątkowe dyplomy!
Regulaminy poniżej.

W ramach akcji "Pieluszka dla maluszka" udało się zgromadzić uczniom naszej szkoły pokaźny zbiór pieluszek i kosmetyków dla mieszkańców Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystkim darczyńcom dziękujemy i zachęcamy do  organizacji i udziału w podobnych akcjach charytatywnych.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warzsztatach "Mistrzowie Pythona".
Uczniowie klas piątych wzięli udział w pogadankach i dyskusjach związanych z bezpiecznym i odpowiedzialnym korzystaniem z zasobów Internetu.
Podajemy notowania XXI edycji Konkursu na Najlepszego Sportowca SP nr 12 z dnia 11 XII 2023 roku. Szczegóły  TUTAJ.
13-10-2023

Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Wszystkim Pracownikom i Emerytom dużo cierpliwości, uśmiechu, a przede wszystkim zdrowia.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58