- Ogólnopolski Konkurs Informatyczny PDF Drukuj

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Pomyśl zanim wrzucisz - dbaj o swoją tożsamość”.

Jest to 4 edycja konkursu „Edukacji z Panem T.I.K.iem”, poświęcona Internetowi i pracy w sieci, organizowana wspólnie przez Polskie Towarzystwo Informatyczne wraz z Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie.

Uczniowie mają za zadanie stworzyć historyjkę obrazkową będącą przestrogą lub nauką dla rówieśników, mówiącą o ochronie swojej tożsamości w sieci oraz ochronie danych osobowych. Pracę należy wykonać w oparciu o pobrany poniżej szablon (WZÓR 1 lub WZÓR 2). Szablonu nie można powielać (jedna praca konkursowa ma być wykonana  na jednym szablonie). Nie wolno również zmieniać rozmiaru szablonu.

Prace w formacie .jpg należy przynieść do Karoliny Majchrzak lub przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 9.04.2014.
Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona 29 kwietnia.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: wśród nich są tablety, aparaty fotograficzne, dyski zewnętrzne, czytniki DVD/CD, drukarki, akcesoria komputerowe.