IX Wojewódzki Konkurs Literacki Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 79 w Łodzi im. Łódzkich Olimpijczyków został rozstrzygnięty. Uczennice z naszej szkoły również wzięły w nim udział.
Na dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z uczniami i absolwentami piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki w nauce.
Uwaga! Bardzo prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem dotyczącym organizacji zakończenia roku szkolnego 2020/21 w naszej szkole dnia 25 czerwca.
Podsumowanie najważniejszych osiągnięć uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 12 ogłasza nabór dzieci do 4 klasy o profilu sportowym. Zajęcia w wymiarze 10 godzin tygodniowo (w tym zajęcia na pływalni). Zapraszamy!
Zapraszamy wszystkich chętnych na sportowe zajęcia SKS w naszej szkole w wakacje 2021 w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10.00-11.00. Pierwsze zajęcia już 28 i 30 czerwca.
Nasza witryna szkolna świętuje 19 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Najważniejsze sukcesy uczniów w konkursach zorganizowanych przez naszą szkołę.
Nasza szkoła uczestniczyła w roku szkolnym 2020/2021 w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”
Fantastycznie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły W I Powiatowym Konkursie Informatycznym "Twój zwierzak też wybrałby trzecie" zorganizowanym przez III Liceum Ogolnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim.
Informacje związane z Narodowym Spisem Ludności i Mieszkań 2021 - kliknij
02-06-2021

Wsparcie dla Neli

Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o wsparcie rodziców w leczeniu i rehabilitacji Neli Balcerek, absolwentki naszej szkoły.
Prosimy o zapoznanie się z informacją w załączniku dotyczącą rekrutacji ósmoklasistów do szkół ponadpodstawowych.
Trwa XIX edycja Konkursu na Najlepszego Sportowca SP NR 12. Podajemy wyniki zebrane do 12.października. Szczegóły  TUTAJ.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl