29-01-2023

Graliśmy z WOŚP

29 stycznia br. na ulice Piotrkowa wyszli wolontariusze, zbierając datki w ramach kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Najładniejsza Maska Karnawałowa” został rozstrzygnięty 12.01.2023 r.
26-01-2023

Gramy z WOŚP!

Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia 2023 r. odbędzie 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.
21 i 22 styczeń to szczególnie ważne dni dla uczniów naszej szkoły.
Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni w roku.
UWAGA! Podajemy numer kontaktowy dla Rodziców do Dyrektorów, pani intendentki, pedagogów i psychologa szkolnego.
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoly uczęszczających do świetlicy szkolnej do konkursu plastycznego "Najpiękniejsza maska karnawałowa".
W grudniu uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie "Najpiękniejsza bombka świąteczna".
Nasza szkoła włączyła się do akcji „Wigilia dla zwierząt” ogłoszonej  przez piotrkowskie schronisko dla zwierząt. Zorganizowaliśmy zbiórkę mokrej i suchej karmy dla psów i kotów, którą przekazaliśmy 22 grudnia do schroniska. Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i pomoc bezdomnym zwierzętom.
02-01-2023

Wigilia w 2e

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl