23-12-2022

Wigilie klasowe

22 grudnia w ZSP nr 4 odbyły się wigilie klasowe klas pierwszych i drugich.  Pięknie ozdobione stoły, odświętnie ubrani uczniowie - to stworzyło  wyjątkową atmosferę tego dnia.
21 grudnia uczniowie klasy 1e, 1b i 2e wzięły udział w jasełkach wspólnie z uczniami ZSP 4. Dzieci  zaśpiewały pastorałkę "Świeć Gwiazdeczko",  "Przybierzeli do Betlejem" oraz zatańczyli świąteczną wersję "Makareny".
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne składają wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzicom i opiekunom oraz wszystkim osobom związanym z naszą placówką, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu prezentów pod choinką, a w Nowym Roku 2023 spełnienia najskrytszych marzeń.
16 grudnia 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika  w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursów powiatowych.
W dniu 14 grudnia odbył się finał międzyszkolnego konkursu wiedzy ekologicznej o regionie „Znam parki krajobrazowe województwa łódzkiego”, którego organizatorem było III LO w Piotrkowie Trybunalskim.
9 grudnia uczniowie klas: 7a, 8d, 8f, 8g, 8h, 8i wraz z wychowawcami wybrali się do Łodzi, by w Teatrze Powszechnym obejrzeć spektakl pt.: „Szalone nożyczki”.
Anastazja Król, Maja Kaflak i Szymon Bonarek zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki oraz Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.
7 grudnia w sali OSiR Piotrków Trybunalski przy ulicy Belzackiej, odbył się Międzyszkolny turniej tenisa stołowego.
30 listopada 2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury „Stary Młyn” w Zgierzu odbył się etap wojewódzki konkursu „Książka mówi”.
Od września 2022 roku uczniowie naszej szkoły aktywnie korzystają z wyposażenia otrzymanego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl