8 listopada 2022r. w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim wchodzącej w skład Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się rejonowy etap trzeciej edycji Konkursu „Książka mówi”.
W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka  Kultury  w ŁODZI, 06.12.2022r. odbyły się rejonowe eliminacje solistów, duetów i zespołów do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj i jego niezwykła Fabryka Zabawek” dla klas III został rozstrzygnięty 06.12.2022 r.
Uczniowie klasy IIe i Ib wraz z wychowawczyniami Sylwią Skórkowską  i  Agnieszką Milczarek wybrali się na wycieczkę do fabryki bombek SZKŁO-DEKOR.
11-12-2022

Mikołajki w MOK-u

6 grudnia na uczniów klas pierwszych i drugich czekało wiele atrakcji. Klasa I d, I e oraz II e odwiedziły Miejski Ośrodek Kultury i uczestniczyły w przedstawieniu mikołajkowym.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pogadance z policjantami na temat odpowiedzialności karnej nieletnich i demoralizacji.
Maciej Sadura, uczeń 8 klasy naszej szkoły, otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym „Młodzi o HIV i AIDS”, realizowanym w ramach lokalnego programu edukacyjnego „Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS”.
Na dzień 6 grudnia czekają z niecierpliwością wszystkie dzieci - i te mniejsze, i te większe. :)
Mikołajki, czy też dzień Świętego Mikołaja, obchodzony jest co roku w świetlicy szkolnej.
07-12-2022

6 XII - Mikołajki

6 grudnia, już rano, zaraz po przebudzeniu, na wielu czekał drobny prezent ukryty pod poduszką.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl