4a i 6e na wycieczce we Wrocławiu

19 maja 2023 r. uczniowie z klasy 4a i 6e pojechali na wycieczkę do Wrocławia.
Celem wycieczki była integracja klasowa, zwiedzenie zoo i znajdującego się tam Afrykarium oraz poznanie wrocławskiej Starówki. W zoo uczniowie podziwiali ogromną ilość znajdujących się tam zwierząt, przepiękną rafę kolorową oraz bujną rośliność.

Po wizycie w zoo, klasa 4a i 6e odbyła dwugodzinny spacer z przewodnikiem po wrocławskiej Starówce. Uczniowie usłyszeli najciekawsze historie i legendy. Poznali wrocławskie krasnale, tajemnicze miejsca i zagadki Starego Miasta oraz mogli przebierać się za historyczne postacie i odgrywać historyczne scenki. Z udanej wycieczki wszyscy wracali w doskonałych humorach.

Dziękujemy organizatorowi wycieczki biuru turystycznemu Leko-Travel za wspaniałą wycieczkę. Klasa 4a, 6e oraz opiekunowie.