Podium dla "dwunastki"

W czwartek, 4 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wolborzu zorganizowano I Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej "Z młodej piersi się wyrwało...".
Celem konkursu było pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu oraz utrwalanie postaw patriotycznych.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 20 szkół, wśród nich nasi uczniowie. Komisja  przyznała nagrody i wyróżnienia, które zostały wręczone 11 listopada 2022 r. na koncercie finałowym w Kolegiacie Wolborskiej w Wolborzu.

Kategoria I-III soliści

I miejsce Daria Rudecka ucz. kl. IIIb
III miejsce Zofia Marendziak  ucz. kl. IIId

Wyróżnienia: Alicja Mogiła ucz. kl. Id,  Natasza Cieślak ucz. kl. Id, Wojciech Przybył ucz. kl. IIb

Kategoria VII-VIII soliści
II miejsce Nikola Krupa ucz. kl. VIIa

Wyróżnienia: Lena Cieślak ucz. kl. VIIb, Lena Czarnucha ucz. kl. VIIc, Zofia Mędasik ucz. kl. VIIc

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Słowa podziękowania należą się rodzicom i opiekunom tych uczniów. Dziękujemy im za współpracę z nauczycielami, za pracę ze swoimi dziećmi, jak również zachęcanie swoich pociech do wzięcia udziału w tym konkursie.

Opieka i przygotowanie: Alicja Stobiecka, Dariusz Głowacki

Koordynator: biblioteka szkolna