Pomóżmy Patrykowi

Patryk
Patryk Wysmyk, absolwent naszej szkoły, już po raz czwarty walczy z nowotworem układu nerwowego.
Możliwości jego leczenia w Polsce się wyczerpały. Obecnie jedyną nadzieją jest kosztowna terapia w Barcelonie. Potrzeba na to ponad 2 milionów złotych. Dla rodziców chłopca to kwota nieosiągalna, dlatego proszą o pomoc. Więcej informacji www.siepomaga.pl/patryk-wysmyk

Nasza Szkoła pragnie pomóc Patrykowi i jego rodzinie w zebraniu tej kwoty, dlatego organizuje akcję charytatywną, która będzie składała się z dwóch etapów (charytatywny kiermasz i charytatywny płatny konkurs).

Natomiast  w dniach 27-28.10.2022 r.  odbędzie się w naszej szkole charytatywny konkurs "Pomagamy - Wygrywamy". Zapraszamy!