Pożegnanie uczniów klas ósmych

23 czerwca w hali SP12 odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej nr 12, uczniów klas ósmych.
"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia"

Koniec roku szkolnego to nie tylko rozdanie świadectw czy nagród dla wyróżnionych uczniów, ale i...czas pożegnań. Rozstania zawsze są smutne. Uczniowie klas ósmych po raz ostatni zebrali się w hali, aby pożegnać swoich wychowawców, nauczycieli, mury szkolne SP12.

Pani Dyrektor podziekowała wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom za fantastyczne osiem lat realizowania wspólnych celi i dążenie do maksymalnego rozwoju podopiecznych Szkoły Podstawowej nr 12. Na koniec życzyła wszystkim abiturientom udanego startu do wybranych szkół, szczęścia i powodzenia w życiu i w dalszej edukacji.

Nasi absolwenci zatańczyli  zgromadzonej publiczności poloneza. Muzyka oddająca klimat pożegnania wzmagała emocje, a wszystko to sprawiało, że niejedna osoba, ta żegnająca i ta żegnana uroniła łezkę żalu.

Życzymy Wam na nowym etapie edukacji samych sukcesów zarówno w nowej, wymarzonej szkole, jak i w życiu osobistym. Żegnajcie!