Tenisiści Stołowi Wicemistrzami Miasta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
W ramach Igrzysk Dzieci, tuż po sąsiedzku, bo w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u, 09.11.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas IV-VI.
Bardzo dobrze zaprezentowała się w nich reprezentacja SP nr 12 Piotrków Tryb. w asyście trenerskiej nauczyciela wf Wiesława Kozicy w składzie: Natan Krawczyk, Bartosz Kieruzel i Piotr Perek, zdobywając tytuł wicemistrzów miasta.

Turniej wśród 4 zgłoszonych drużyn rozgrywano systemem „każdy z każdym” w grupie. Nasi reprezentanci w pierwszym meczu ulegli, jak się później okazało drużynie mistrzów, czyli SP nr 11 - 1:3, a potem pokonali 3:1 SP nr 3 i 3:0 SP nr 13, w konsekwencji zajmując drugie miejsce, ale z tego miejsca i tak uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się we wtorek 16.11.2021 w Dobryszycach, bowiem prawo awansu do kolejnego etapu rozgrywek ma mistrz i wicemistrz.

Teraz tradycyjnie liczymy na bardzo dobre występy naszych chłopców w półfinałach wojewódzkich, gdzie po dwie najlepsze drużyny awansują do finału wojewódzkiego, co jest również dobrą tradycją SP nr 12…
powrót