Wyłoniliśmy najpiękniejsze różańce

W dniu 28 października 2022 roku  w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu „Mój Różaniec”. Do konkursu zgłoszono aż 65 prac, więc wybór był bardzo trudny.

Komisja konkursowa w składzie: Joanna Sokalska, Gabriela Szymańska–Kaczmarek, Bogusława Kowalska przyznała sześć nagród i sześć wyróżnień dla uczniów, którzy uczestniczyli w konkursie na własnoręcznie wykonany różaniec.

Nagrody książkowe otrzymali:
I miejsce: Mikołaj Madej kl. IIC i Mateusz Zalesiński kl. IID
II miejsce: Katarzyna Wachecka kl. IB i Wojciech Przybył kl. IIB
III miejsce: Paulina Król kl. IIB i Krystian Sobczyk kl. ID

Przyznano wyróżnienia dla: Marcela Siewiery z kl. IID, Mateusza Korwata z kl. II B, Dawida Latochy z kl. IIC, Alicji Mogiły z kl. ID, Alicji Chwałowskiej z kl. IIA, Emilii Bednarek z kl. IIB.

Nagrodzone prace charakteryzują się estetycznym , poprawnym wykonaniem, dużym własnym wkładem pracy i pomysłowością w doborze materiału. Wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Organizator konkursu: Bogusława Kowalska