X Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

W naszej szkole,  05.11.2021 roku, odbył się X Szkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Głównymi celami przeglądu zorganizowanego przez nauczyciela muzyki oraz nauczycieli bibliotekarzy była: popularyzacja znajomości piosenek o tematyce patriotycznej i żołnierskiej, rozwijanie umuzykalnienia dzieci.

Komisja konkursowa: przewodnicząca Pani Dyrektor Anna Kulisa, członkowie: Agnieszka Piątek, Beata Marendziak, Agnieszka Zielonka, Dariusz Głowacki biorąc pod uwagę dobór repertuaru, poprawność wykonania linii melodyczno – rytmicznej, intonację i całokształt wykonania utworu, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, przyznała:

W kategorii klas I - III
Grand Prix: Wojciech Przybył kl. Ib
I miejsce: Agata Wysmyk kl. IIIa
II miejsce: Nikola Żywołup kl. Ic
II miejsce: Zofia Marendziak kl. IId
III miejsce: Nelli Arevshatyan kl. Ie
III miejsce: Mikołaj Klimek kl. IId

Wyróżnienie:   Kalina Owczarska kl. Ic, Marcelina Grzankowska kl. Id, Daria Rudecka kl. IIb, Hanna Hanc kl. IId, Kacper Krystkiewicz kl. IIId Kornelia Wiernicka kl. IIIe.

W kategorii klas IV- VII
Grand Prix: Nikola Krupa kl. VIa
I miejsce: Zofia Mędasik kl. VIc
I miejsce: Lena Czarnucha kl. VIc
I miejsce: Lena Cieślak kl. VIb
II miejsce: Oliwia Kraś kl. Ve
III miejsce: Natalia Kowalska kl. Ve

Wyróżnienie: Medard Miedzianowski-Szulc kl. IVc, Nikola Brzostocka kl. IVd, Julia Turska kl. Vc, Maja Stachaczyk kl. Ve, Amelia Nowakowska kl. Ve

yrektor szkoły, Pani Anna Kulisa, pogratulowała wszystkim artystom z "12", chwaląc indywidualizacje wokalne, „pomysł na swój występ na scenie”.