51. “Pieszy rajd prażonego ziemniaka”

Dnia 25 września odbył się 51. “Pieszy rajd prażonego ziemniaka”, którego organizatorem jest oddział PTTK w Piotrkowie Trybunalskim.
Trasa rajdu prowadziła po ulicach naszego miasta, nie mogło więc zabraknąć uczniów naszej szkoły.

Placówkę reprezentowały klasy VII a, VII c i VII f. Podczas wędrówki, uczestnicy mieli za zadanie odnaleźć i rozpoznać pomniki i tablice pamiątkowe związane z miastem. Impreza przebiegała w miłej atmosferze, uczniowie poznali wiele ciekawych faktów związanych z historią miasta, którą przybliżył przewodnik.

Zakończenie rajdu odbyło się w restauracji “U Meckiera” gdzie każdy z uczestników otrzymał porcję prażonych ziemniaków oraz pamiątkowe magnesy i dyplom dla drużyny.

Opiekunem na rajdzie była Magdalena Fiktus.