W sobotę, 12 listopada 2022 r., w Przedborzu odbył się 31. Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie. Od lat konkurs jest wielkim przeżyciem. Tego typu poezja śpiewana  generuje wiele emocji.
W czwartek, 4 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wolborzu zorganizowano I Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej "Z młodej piersi się wyrwało...".
4 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie informatycznym InstaLogik pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
W dn. 25.10. b.r. odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs Wiedzy o Sejmie RP.
Podsumowanie najważniejszych osiągnięć uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022
Podsumowanie najważniejszych osiągnięć uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2016/ 2017.