W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 16 listopada 2021 roku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Bełchatów w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VI i młodszych, będącymi jednocześnie półfinałem wojewódzkim w tej dyscyplinie sportu w ramach Igrzysk Dzieci SZS. Wystąpiła w nich reprezentacja SP nr 12 Piotrków Tryb, która wcześniej wywalczyła tytuł wicemistrza Piotrkowa Trybunalskiego.
W ramach Igrzysk Dzieci, tuż po sąsiedzku, bo w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u, 09.11.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas IV-VI.
Dnia 28 października w  Radomsku odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa w pływaniu sztafetowym dziewcząt szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.
Dnia 3 listopada w hali sportowej  Relax odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
Dnia 4 listopada w hali Relax odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
05.11.2021 odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej dziewcząt.Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.
Dnia 26 października na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 26 października 2021 roku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Bełchatów w tenisie stołowym szkół podstawowych klas VII-VIII, będącymi jednocześnie półfinałem wojewódzkim w tej dyscyplinie sportu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.
Dnia 26 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt klas VII -VIII w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

26 października na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tuż po sąsiedzku, bo w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, 22.10.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII.
W dniu 19 października w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W hali OSiR-u, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 21.10.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych klas VII-VIII.
Dnia 8 października 2021 r. nasze Mistrzynie Miasta wystartowały w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, które odbyły się w PCS w Bełchatowie.
Dnia 04.10.2021 r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na poziomie powiatowym. Chłopcy spisali się znakomicie i zajęli bardzo dobre drugie miejsce. Tym samym zakwalifikowali się na szczebel rejonowy. Dziewczyny zdobyły 4 miejsce.