To już kolejny raz, kiedy uczniowie klasy 3c w nietypowy sposób omówili lekturę Hugh Loftinga pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.
W dniu 8 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał konkursu ”Matematyczne Asy”.
07-04-2024

Dzień Kolekcjonera

Jeśli jesteś posiadaczem ciekawej kolekcji weź udział w XV edycji Dnia Kolekcjonera pod hasłem „Każdy ma jakiegoś bzika”.

W związku z obchodami 40-lecia naszej szkoły, biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów trzy konkursy. Konkursy cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów.

Rozpoczęła się przebudowa bieżni wokół kompleksu „Orlik” przy naszej szkole.
W Radosnej Sali,  28.03.2024 roku,  odbył się XI Szkolny Przegląd Piosenek Anny Jantar i Marka Grechuty, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
W dniu 26 marca uczniowie naszej szkoły wzięli w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Rafała Orlewskiego "Ptaki nadziei" organizowanym przez Prywatna Szkołę Podstawową im. Rafała Orlewskiego.
Dnia 20.03.2024r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Tryb. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja zwierciadłem duszy".
W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła wzbogaciła sie o długopisy 3D Sunlu SL-300A.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl

Niedziela 28 kwietnia 2024