Dnia 8 kwietnia uczniowie klasy 2b, 2d i 2e wzięli udział w warsztatach eksperymentalnych.

10 kwietnia 2024r. uczniowie z klas 1a i 1b uczestniczyli w kreatywnych zajęciach historycznych "Świat wokół nas. Dawniej i dziś"
Happy Easter - tradycje Wielkanocne w Wielkiej Brytanii w formie zabawy.
Uczniowie klasy 3c, na zajęciach Twórczego Myślenia i Działania, poznali następujące style sztuki: impresjonizm, ekspresjonizm, abstrakcjonizm czy pop-art. To style sztuki, które zdecydowanie warto znać.
Dzien Otwarty to bardzo ważna uroczystość dla całej spoleczności szkolnej. W tym dniu możemy spotkać się z dziećmi, ktore rozpoczną naukę w "dwunastce" już we wrześniu. Na tę okoliczność biblioteka i świetlica szkolna przygotowały liczne atrakcje. Rodzice, którzy podnieśli ręce, toZapraszamy do galerii zdjęć!
W naszej szkole po raz kolejny gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli.
Dnia 8 marca uczniowie klasy 2 d wzięli udział w innowacyjnych warsztatach z klockami Lego. Tematem zajęć była budowa średniowiecznego zamku.
12-03-2024

8 marca 2024

Z okazji "Dnia kobiet" i "Dnia Mężczyzn" wszyscy wszystkim składali życzenia, a dla ochrony przed odpytywaniem były krawaty i korony na głowie.
Zapraszamy do fotorelacji.
27 lutego gościliśmy w świetlicy szkolnej członka bractwa rycerskiego i jednocześnie nauczyciela historii w naszej szkole pana Michała Owczarka, który wystąpił w roli średniowiecznego rycerza.
22 lutego uczniowie z klasy Id, IIb i IIIe wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze".