Wyniki konkursu patriotycznego

18 kwietnia w naszej szkole odbyła się XII edycja szkolnego konkursu poezji patriotycznej ""Kiedy myślę ojczyzna...''
Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki języka polskiego Małgorzatę Skrzypczyk i Renatę Zajdę.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 18 uczniów z klas IV-VIII. Komisja konkursowa w składzie Alicja Stobiecka, Małgorzata Skrzypczyk i Anna Piątek wyłoniła laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie recytatorskim w SP nr 2.

I są to następujące osoby: I miejsce  Julia Turska z klasy VIIc, II miejsce Maja Olczak z klasy VIIIa w kategorii klas starszych. Natomiast w kategorii klas IV-VI I miejsce zajął Kacper Krystkiewicz z klasy Vd, II miejsce Izabela Madura z klasy IVb, zaś III miejsce Wiktoria Cel z klasy IVc oraz Hanna Brzeska z klasy IVc.