I miejsce Piotra Zawady

28 września 2023 roku, w ramach obchodów Europejskiego dnia Języków, w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej odbył się już po raz 16 międzyszkolny konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie „ What do you know about the United Kingdom? The Royal Family”.
W konkursie o Zjednoczonym Królestwie wzięło udział 22 uczniów z klas VII i VIII ze szkół podstawowych z Woli Krzysztoporskiej i z Piotrkowa Trybunalskiego.

Uczniowie rywalizowali indywidualnie i musieli wykazać się wiedzą dotyczącą brytyjskiej rodziny królewskiej.

Naszą szkołę reprezentowała szóstka uczniów: Anna Szary (klasa 7d), Oliwia Bryl, Aleksandra Kołacińska, Maja Krasińska, Zuzanna Stachacz (wszystkie osoby z klasy 8a) oraz Piotr Zawada (klasa 8d).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że I miejsce w konkursie zajął uczeń naszej szkoły, Piotr Zawada.

Piotr otrzymał dyplom zwycięzcy oraz nagrodę przewidzianą za zdobycie I miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa. Gratulujemy zwycięzcy!