8 + 8 =
8 + 8 =
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Trzy I miejsca naszych tenisistów!

7 grudnia w sali OSiR Piotrków Trybunalski przy ulicy Belzackiej, odbył się Międzyszkolny turniej tenisa stołowego.

Brało w nim udział 23 zawodnik z piotrkowskich szkół podstawowych. Duży sukces odnieśli w nim nasi uczniowie. Pierwsze trzy miejsca zajęli chłopcy z Dwunastki!

I miejsce Wiktor Maciołek
II miejsce Natan Krawczyk
III miejsce Bartosz Kieruzel

Opiekunem naszych zawodników był Piotr Narejko.
tenis

Bartosz drugi w Piotrkowskiej Lidze Szachowej

W piątek 14 maja 2023 r. odbył się ostatni, finałowy turniej Piotrkowskiej Ligi Szachowej.

W sumie w ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyło się 6 takich spotkań. Duży sukces odniósł uczeń naszej szkoły Bartosz Górnisiewicz, zajmując II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w całym cyklu rozgrywek! Bartek już od kilku lat z powodzeniem reprezentował naszą szkołę w zawodach szachowych.

Na tym samym turnieju nasz zespół w klasyfikacji drużynowej zajął bardzo dobre IV miejsce.

Poza Bartkiem w naszym zespole występowali także: Patryk Kuśmierski, Płucennik Helena, Antonina Nowak, Natan Wysocki i Nikodem Nowak.

Opiekunem drużyny był nauczyciel Piotr Narejko.
szachy szachy

W baskecie dwa razy 1 miejsce!!!

Po sukcesach w koszykówce 5x5 (Mistrz Miasta, Mistrz Powiatu, IV miejsce w finale województwa chłopców) nadszedł czas na rywalizację w baskecie 3x3.

Nasi uczniowie i uczennice zajęli 1 miejsca w rywalizacji o tytuł Mistrza Miasta

Wielkie podziękowania dla dyrekcji za wsparcie finansowe.
koszykówka

Złoto i srebro dla naszych piłkarzy

10.05.2023 odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej chłopców.

Nasza drużyna z dużą pewnością pokonała wszystkich przeciwników w grupie (SP 3 i SP 2), a w finale wygrała z SP 16 w stosunku bramkowym 5-3.

Skład naszej drużyny: Cieślik Filip, Grzybowski Daniel, Juszyński Adrian, Adamus Igor, Kozłowski Bartosz, Kuśmierczyk Maksymilian, Nowak Maciej, Stępień Jan, Szafranek Olaf, Wiśniewski Mikołaj, Żak Szymon, Żerek Antoni, Ogrodniczak Karol.

Dzień póżniej ,11.05 odbyły się Mistrzostwa Miasta  w piłce nożnej młodszych roczników.Nasza drużyna w grupie pokonała SP 13 12-0 i SP16 5-3.W finale nieznacznie uległa SP 3 w stosunku bramkowym 3-2.

Skład naszej drużyny: Czarnucha Adam, Gala Leon, Kosterski, Aleksander, Michalak Marek, Bykowski Szczepan, Moutian Daniil, Wysocki Natan, Jędraszczyk Natan, Sadura Wiktor, Wiernicki Bartek, Śliwek Alex, Zadumiński Witold, Zakrzewski Marcel.