5b i 5c na wycieczce w Warszawie

31 października uczniowie klasy 5b i 5c odkrywali atrakcje stolicy.
Wycieczka o charakterze dydaktyczno-rekreacyjnym rozpoczęła się w Interaktywnym Muzeum Flipperów, w którym mogli skorzystać z ponad 100 grających maszyn.

Po ponad dwugodzinnej zabawie grupa udała się zwiedzać obiekt Stadionu Narodowego. Poruszając się trasą ,,Piłkarskie emocje" uczniowie zobaczyli najbardziej historyczne miejsca areny, która nie bez powodu nazywana jest domem reprezentacji Polski. Zwiedzili m.in. strefę zawodniczą, szatnię reprezentacji Polski i poznalizakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym.

Ostatnim punktem wycieczki była Niewidzialna Wystawa, która umożliwiła próbę poznania świata osób niewidomych za pomocą interaktywnych ekspozycji w ciemnych salach, po których oprowadzali niewidomi przewodnicy. Podróż sprzyjała integracji między uczniami, którzy wrócili zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń i niesamowitych przeżyć.