Klasy: 2a, 2c, 2e i 3c na "Kopciuszku"

Dnia 6 listopada 2023r. uczniowie klas 2a, 2c, 2e i 3c wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”.
Uczniowie z ogromną uwagą śledzili losy Kopciuszka. Szczególnie podobała im się wspaniała gra aktorska, barwne kostiumy i piękna muzyka.

Po raz kolejny przekonali się, że bycie uczciwym i pracowitym – popłaca, a cierpliwość i pokora w życiu to zalety, które należy pielęgnować.
Dodatkową atrakcją wyjścia do MOK-u była wystawa prac artystycznych.

I tutaj ogromną niespodzianką było odkrycie, że jedną z podziwianych prac wykonała uczennica klasy 3c Oleksandra Strohan. Gratulujemy !!!

Zadowolone i szczęśliwe dzieci wróciły do szkoły. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. Gorąco zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)