Dzień Otwarty w SP12

Dzień Otwarty to już w naszej szkole tradycja. Możliwość obejrzenia placówki "na własne oczy" i zapoznanie się z jej ofertą edukacyjną jest dla rodziców zawsze ważnym wydarzeniem.

Spotkanie ułatwia im podjęcie decyzji o zapisaniu dziecka do naszej szkoły.

W tym roku Dzień Otwartej Szkoły odbył się 19 marca. Tłumnie przybyli goście udali się na dużą salę gimnastyczną. Powitani zostali przez Pana Dyrektora oraz liczne grono nauczycieli i uczniów.

Część artystyczna, wspaniale przygotowana przez uczniów klas 1-3, przedstawiła zgromadzonej publiczności naszego patrona: Kornela Makuszyńskiego oraz jego bohaterów książek: Koziołka Matołka, Pannę z mokrą głową, czy Jacka i Placka.

Następnie nasi przyszli uczniowie wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez nauczycieli oraz zwiedzili szkołę.

W programie znalazły się:
  • zabawy ruchowe dla dzieci;
  • zajęcia plastyczne,
  • zabawy z chustą animacyjną;
  • malowanie twarzy.

Zapraszamy we wrześniu!