Sportowiec Roku 2021/2022

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
logoZakończyliśmy XX Plebiscyt na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymał odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO:

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
37
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135

Olczak Maja
Żerek Antoni
Kuśmierczyk Maksymilian
Nowakowski Tobiasz
Wachowska Maja
Żak Szymon
Stępień Jan
Krawczyk Natan
Szafranek Olaf
Jabłecka Lena

Kaflak Maja
Antczak Weronika
Filipiak Pola
Wardęga Szymon
Stępień Nina
Szymański Krzysztof
Nadajewska Marta
Misztela Maja
Kopka Tobiasz
Olczak Kornelia
Nowakowska Alicja
Niedzielska Natasza
Tokarska Zofia
Wroniszewski Igor
Wiśniewski Mikołaj
Adaczyński Piotr
Głowacki Adam
Król Anastazja
Godlewski Adrian
Sobierska Patrycja
Furmaniuk Aleksandra
Ryszka Oskar
Górny Kornel
Luber Olaf
Pietrzyk Wiktor
Wójcik Bartek
Sobczyk Wiktor
Gajda Jan
Filipczak Milan
Milczarek Łukasz
Gos Arkadiusz
Zadumiński Witold
Strzelczyk Julia
Nowak Iga
Kieruzel Bartosz
Adaszek Wojciech
Kopańska Wiktoria
Gala Leon
Wysocki Natan
Różańska Antonina
Kochanowska Ada
Juszyński Adrian
Maciejewski Adam
Grzędowska Jagoda
Stępień Zuzanna
Zięba Ewelina
Juszyńska Ewa
Turkowska Agata
Tomaszczyk Nela
Głowacka Julia
Feldman Piotr
Skoczylas Tymoteusz
Żegota Nadia
Jodka Mateusz
Maj Piotr
Motylewski Filip
Wilczyńska Oliwia
Piejek Maja
Wujek Michalina
Kozłowski Bartek
Nieckarz Szymon
Maciołek Wiktor
Cieślik Wojciech
Malesa Maciej
Misztela Maciej
Sadura Wiktor
Golanowska Lena
Mateuszak Maja
Majewski Piotr
Koźlik Piotr
Sęk Alan
Fogiel Oliwia
Perek Piotr
Zajączkowski Kacper
Bińkowska Nadia
Cieślik Filip
Gałązka Marcel
Juśkiewicz Ewa
Bąkowicz Oliwia
Walas Izabela
Cieślak Nadia
Dobrowolska Kornelia
Fałek Maja
Sieliwierstow Barbara
Pokora Ewelina
Trzcińska Wiktoria
Zakrzewska Maja
Juszkiewicz Ewa
Mikołajczyk Maja
Tuchowska Agata
Misztela Kacper
Jakubik Jakub
Tomasik Alicja
Zakrzewski Marcel
Kacperczyk Maciej
Zwolińska Natalia
Śpiewak Jakub
Koziorowski Bartosz
Boińska Oliwia
Konopacki Piotr
Buczkowska Karolina
Falek Maja
Chałubek Maja
Nowak Maciej
Radziszewska Marta
Synowiec Beniamin
Adaszek Krzysztof
Roske Eryk
Skupińska Zuzanna
Czajka Martyna
Schyndler Oliwia
Karbownik Maja
Wachecka Joanna
Filipek Hubert
Kitel Stanisław
Kulbat Michalina
Wójcik Klaudia
Sawicka Alicja
Jakubik Maja
Kwapisz Zuzanna
Nędzia Zuzanna
Grzybowski Daniel
Kędra Jakub
Wenerska Zofia
Miller Oliwier

386
253
231
197
190
181
181
181
172
170

169
166
161
161
157
153
134
126
126
122
120
119
112
106
106
106
105
104
102
101
100
96
95
95
92
91
90
88
86
84
82
82
76
76
72
70
70
70
70
70
70
68
64
64
64
64
60
56
56
52
52
52
52
50
50
50
48
44
44
44
42
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
36
34
32
32
32
30
30
30
24
24
24
24
24
24
24
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
18
18
16
16
16
16
16
16
16
14
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
10
8

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU (doc) 0.04mb, (pobrań: 142)