27 października 2021r. w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim wchodzącej w skład Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się rejonowy etap drugiej edycji Konkursu "Książka mówi".
Wygraliśmy w głosowaniu na projekt oświatowy z Budżetu Obywatelskiego! !!! Najwięcej, bo aż 2840 głosów oddano na nasz projekt „Bieżnia 4-torowa na boisku szkolnym w Szkole Podstawowej nr 12 im. K. Makuszyńskiego”.
Uczennica naszej szkoły, z klasy 5c,  Antonina Lauks zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Cztery żywioły w lasach”.
IX Wojewódzki Konkurs Literacki Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 79 w Łodzi im. Łódzkich Olimpijczyków został rozstrzygnięty. Uczennice z naszej szkoły również wzięły w nim udział.
Podsumowanie najważniejszych osiągnięć uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021
Nasza witryna szkolna świętuje 19 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Fantastycznie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły W I Powiatowym Konkursie Informatycznym "Twój zwierzak też wybrałby trzecie" zorganizowanym przez III Liceum Ogolnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2016/ 2017.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2015/2016.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2014/2015.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2013/2014.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2012/2013.