Dnia 26 października na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 26 października 2021 roku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Bełchatów w tenisie stołowym szkół podstawowych klas VII-VIII, będącymi jednocześnie półfinałem wojewódzkim w tej dyscyplinie sportu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.
Dnia 26 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt klas VII -VIII w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

26 października na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tuż po sąsiedzku, bo w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, 22.10.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII.
W dniu 19 października w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W hali OSiR-u, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 21.10.2021 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych klas VII-VIII.
Dnia 8 października 2021 r. nasze Mistrzynie Miasta wystartowały w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, które odbyły się w PCS w Bełchatowie.
Dnia 04.10.2021 r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na poziomie powiatowym. Chłopcy spisali się znakomicie i zajęli bardzo dobre drugie miejsce. Tym samym zakwalifikowali się na szczebel rejonowy. Dziewczyny zdobyły 4 miejsce.
Dnia 4 października na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi).
Dnia 4 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
Dnia 23 września na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.
23 września rozegrano Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Jak co roku nasza szkoła wypadła w tych konkurencjach bardzo dobrze.
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.