I miejsce Zosi Marendziak!

W Gminno–Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy, 19 stycznia 2024r.,  odbył się IX Przegląd kolęd i pastorałek „Hej, kolęda …”.
Patronat nad przeglądem objęli: Starosta Powiatu Piotrkowskiego – Piotr Wojtysiak, Wójt Gminy Moszczenica- Marceli Piekarek, proboszcz Parafii Podwyższenia św. Krzyża w Moszczenicy - ks. Władysław Paś.
Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia, które zostały wręczone podczas koncertu, w kościele Parafii Podwyższenia św. Krzyża w Moszczenicy 21 stycznia 2024r.

Kategoria solistów klasy IV - VI
I miejsce – Zofia Marendziak ucz. Kl IVb

W gronie laureatów znalazły się:
- Pola Pach ucz. Kl. IIb
- Hanna Brzeska ucz. Kl. IVc
- Nikola Krupa ucz. kl. VIIIa

Nasze młode artystki w charakterystyczny sposób  zadziwiały uczestników  konkursu swoimi  umiejętnościami wokalnymi i technicznymi.  Odpowiednia wrażliwość emocjonalna i estetyczna umożliwiała im poprawne poczucie frazy muzycznej, barwy wokalnej, dynamiki, tempa, artykulacji. To był prawdziwy balsam dla duszy!

Życzymy dalszych sukcesów wokalnych.

Słowa podziękowania należą się rodzicom i opiekunom uczennic. Dziękujemy im za współpracę z nauczycielami, za pracę ze swoimi dziećmi, jak również zachęcanie swoich pociech do wzięcia udziału w konkursie.

Opieka i przygotowanie:
Alicja Stobiecka, Dariusz Głowacki