Dziewczęta i Chłopcy Mistrzami Miasta w Biegach Przełajowych

Dnia 4 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców od początku zdobyła dużą przewagę i utrzymała ją do końca, zdobywając tytuł Mistrzów Miasta w kategorii IMS.

Młodsi biegacze uplasowali się na drugiej pozycji i wywalczyli tytuł Wicemistrzów Miasta.
Nasi zawodnicy awansowali do półfinału mistrzostw województwa, które odbędą się w Bełchatowie.

A oto złoci medaliści:
Natasza Niedzielska, Zofia Mędasik, Maja Olczak, Lena Rękorajska, Nikola Albin, Antonina Fałek, Ania Dąbrowska, Hania Paszkiewicz, Yana Ishienko, Kaja Kochanowska.

Skład drużyny chłopców:
Igor Wroniszewski, Szymon Wardęga, Natan Krawczyk, Alan Sęk, Krzysztof Szymański, Witold Zadumiński, Marcel Zakrzewski, Łukasz Stonoga, Wojtek Stępień, Oliwier Mossur, Nazar Filichyk, Dawid Sielski, Kacper Krystkiewicz.

Sztafetę do zawodów przygotowali Renata Jadwiszczak i Andrzej Kozieł