Dziewczęta Mistrzyniami Rejonu!!!

Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
4 + 6 =
Dnia 10 października 2023 r. nasi Mistrzowie Miasta wystartowali w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w PCS w Bełchatowie.
W zawodach wzięło udział 7 szkół podstawowych (wicemistrzynie i mistrzynie gmin). Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne, szybko zdobyły prowadzenie i zajęły I miejsce. Nasze Mistrzynie Rejonu awansowały do Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Chłopcy przebiegli dystans 1000 m w bardzo dobrym czasie i ostatecznie zajęli 3 miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, natomiast młodsi rocznikiem uplasowali się na 5 pozycji.