Sukcesy szkolne w roku 2008/2009

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2008/2009
  • W Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III - I miejsce zajęły Marta Winiarska i Elwira Dudek
  • W finale konkursu tanecznego dla klas I-III "Mini playback show" I miejsce zajęły klasy IB, IF, IIC, IIIC
                                                              konkurs  konkurs
  • W Tkonkursurnieju Przyrodniczym dla klas IV z okazji obchodów Dnia Ziemi
I miejsce zajęła klasa IVE w składzie: Wiktoria Dryzek i Olga Kuna
II miejsce zajęła klasa IVC w składzie: Filip Grzankowski i Artur Patura
III miejsce zajęła klasa IVD w składzie: Iza Kowalczyk i Maciek Winiarski


Organizatorką turnieju była Teresa Glubowska
                                                      
  • W Szkolkonkursnym Konkursie Plastycznym pn. „Czyste powietrze – czysta przyjemność” I miejsce zajęła Olga Grabara
                                                                   
  • W Skonkurszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „Młody Przyrodnik” najlepszymi okazali się: Aleksandra Bednarczyk Aleksandra Cieślik Aleksandra Trajdos Mateusz Skrobek.
                                                                      
  • W Szkolnym Konkursie "Matmistrz SP 12" laureatami zostali: Jakub Kiedrzyński, Dominik Mironiuk, Tomasz Urbański, Piotr Mrozik, Mateusz Olczyk, Adrian Szyjak, Mateusz Wiączek, Przemysław Fijałkowski, Kamil Jędrzejczak i Klaudia Sajkowska


 
  • W Konkursie Plastycznym pod tytułem "Biblioteka z moich snów"
I miejsce -  Jakub Ogórek
II miejsce - Maciej Głowacki
III miejsce -  Julia Jafra, Mikołaj Wypych, Dagmara Górecka

 
  • Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III "Mała Tęga Głowa"
I miejsczwycięzcye -  Tomasz Kiedrzyński
I miejsce - Patrycja Owczarska
III miejsce - Aleks Promny
IV miejsce -  Tomasz Kozieł


Organizatorkami konkursu były panie: Iwona Kacperska i Alicja Meresińska
                                                     
  • W VIII SWitaj wiosnozkolnym Konkursie Recytatorskim "Witaj wiosno" dla klas I-III
W klasach pierwszych zwyciężyli:
I miejsce  - Ola Nadajewska
II miejsce - Karolina Dziubecka i Nadia Cebula

W klasach drugich:
I miejsce  - Anita Jędrasik
II miejsce - Szymon Stalbowski i Monika Famulska

W klasach trzecich:
I miejsce  - Dagmara Górecka, Patrycja Owczarska i  Wiktoria Lachowska


Konkurs zorganizowała Jolanta Hendrykowska
                                                      
  • W Konkursie na "Najciekawszy  strój Barbie"
I miejsce zajęła Nikola Sobieraj
II miejsce - Dagmara Górecka, Nikola Budzisz i Oliwia Kuczyńska
III miejsce - Izabela Trajdos i Julia Pączkowska


Organizatorami konkursu były: Alicja Stobiecka, Aleksandra Wincencjusz i Elżbieta Banaszczyk
                                                    Barbie   Barbie
  • konkursW Konkursie Polonistycznym "Świat baśni" I miejsce zajęła klasa IVD. Konkurs zorganizowany przez: Joannę Stalbowską i Agnieszkę Banaszczyk
 
  • konkursW Walentynkowym Konkursie Piosenki Miłosnej I miejsce zajęły klasy: IVC, VD i VIA. Organizatorem konkursu były Cecylia Jakubiak, Zofia Olczyk i Aleksandra Lesiak
  • W Konkursie na najciekawszy album, plakat i model budynku znajdującego się w Piotrkowie Trybunalskim zwyciężyli następujący uczniowie:

Najciekawszy plakat:
I miejsce - Katarzyna Grzędowska
II miejsce - Michał Rogus
III miejsce - Eliza Wrona

Najciekawszy album
I miejsce - Joanna Strzelecka
II miejsce - Katarzyna Barańska
III miejsce - Daria Wójtowicz

Najciekawszy model zabytku:
I miejsce -  Ewa Rózga
II miejsce - Dominika Goszcz


Organizatorem konkursu była Teresa Glubowska.
 
  • W III edycji Szkolnego Konkursu na najładniej zaśpiewaną piosenkę świąteczno-zimową:
I miejsce  -  Aleksandra Wójcik  i  Katarzyna Wiśniewska
II miejsce  - Jakub Mucha
III miejsce - Daria Sadurska i  Szymon Owczarek


Organizatorami konkursu były: Alicja Meresińska, Iwona Kacperska, Alicja Stobiecka.
                                                  konkurs  konkurs
  • W Konkursie na najlepszą grafikę komputerową
I miejsce zajął Michał Trawiński
II miejsce - Filip Feldman
III miejsce - Kamil Majchrzak i Mateusz Olczyk


Opiekunem uczniów była Karolina Majchrzak.
                                               konkurs  zwycięzcy
  • W konkursach na najpiękniejszą dynię i najciekawszy strój z okazji święta Halloween zwycięzcami zostali:
za najpiękniejszą dynię:
I miejsce - M.Lisowski,  F.Stępień
II miejsce - P.Konieczna
III miejsce - A.Lasota, P.Sitkowski

za najciekawszy strój:
I miejsce - A.Cieślik
II miejsce - R.Góra
III miejsce - A.Lacka
powrót