5a i 5d w Parku Trampolin „Jump Planet”

Dnia 6 października 2023 r. z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 5a i 5d udali się do Parku Trampolin „Jump Planet” w Ksawerowie pod Łodzią.
Pobyt w Parku Trampolin uczestnicy wycieczki rozpoczęli od lekcji wf-u na trampolinach, podczas której świetnie się bawili. Lekcja była prowadzona przez doświadczoną instruktorkę. Po lekcji wf-u uczestnicy wycieczki w sposób dowolny korzystali z szeregu trampolin i basenów z gąbkami.

Celem wycieczki było zachęcanie do aktywnego wypoczynku, zainteresowania uczniów nietypową dyscypliną sportową, a przede wszystkim integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Pobyt w Parku Trampolin dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń oraz uświadomił, że skoki na trampolinie to doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Uczestnicy wycieczki dziękują za jej organizację Szkole Językowej Smart Club.