Bal karnawałowy klas I-III

Karnawał to czas spotkań z przyjaciółmi, bali i przebieranych zabaw. To również czas pełen kolorów i smaków.
Bal karnawałowy to atrakcja lubiana również przez dzieci. Dostarcza im wielu, przeżyć, radości oraz możliwości wcielania się w ulubione postacie z bajek, czy bohaterów dnia codziennego.

W dniu 24 stycznia 2024 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w balu karnawałowym zorganizowanym w naszej szkole. Najmłodsi uczniowie przybyli do szkoły w pięknych, barwnych i pomysłowych strojach. Dzieci wcieliły się w królewny, wróżki, księżniczki biedronki, motylki, policjantów, Batmanów, czy żółwie Ninja, nie sposób wymienić wszystkich postaci.

Uczestnicy balu bawili się przy muzyce serwowanej przez DJ Marcina Dzwonnika. Nie obyło się również bez efektów specjalnych – dymu, kolorowych świateł. W sali podczas pląsów było gwarno i kolorowo. Wszyscy bawili się wyśmienicie z uśmiechem na twarzy i ciężko było zakończyć wspólne tańce, które miały na celu integrację nie tylko zespołów klasowych, ale również całej społeczności klas I-III.

Serdecznie dziękujemy p. Marcinowi Dzwonnikowi za oprawę muzyczną i efekty specjalne podczas balu karnawałowego.