Przedstawienie "Kolorowa jesień"

17 listopada w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Kolorowa jesień”, które zostało przygotowane przez uczniów z klasy 2b oraz 3e.
Specjalnie na tę okoliczność przybyły do nas dzieci z pobliskich przedszkoli. Pan Dyrektor Łukasz Jakubowski oraz Pani Wicedyrektor Agnieszka Rogowska serdecznie przywitali naszych małych gości.

Podczas występu dzieci doskonale wcieliły się w swoje role, wykazując się wieloma zdolnościami recytatorskimi, muzycznymi oraz tanecznymi. Mali aktorzy przebrani w ciekawe i pomysłowe stroje przypomnieli młodszym kolegom jakimi cechami odznacza się ta barwna pora roku, kto robi zapasy na zimę, kto odlatuje hen za morze, a kto zasypia. Pojawiły się grzybki, wiewiórki, niedźwiadki, jeże i inne leśne zwierzątka. Przepiękny występ małych artystów został nagrodzony wielkimi brawami!

Na występy zaproszono również rodziców. Spotkanie było okazją do zaprezentowania się dzieci  przed publicznością, przełamywania nieśmiałości oraz integracji rodziców ze szkołą. Przedszkolakom i rodzicom składamy serdeczne podziękowania za to, że zechcieli spędzić z nami te miłe chwile.

Wychowawczyni kl.2b Agnieszka Skórkowska-Milczarek
Wychowawczyni kl.3e Sylwia Skórkowska