Dnia 29 listopada w świetlicy szkolnej świętowaliśmy Andrzejki.
17 listopada w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Kolorowa jesień”, które zostało przygotowane przez uczniów z klasy 2b oraz 3e.
W środę, 29 listopada w klasie 2e zapanowała magiczna atmosfera.
21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
W dniach 20.11 – 24.11.2023 r. obchodziliśmy naszej świetlicy "Tydzień życzliwości”.
20 listopada to wyjątkowa data – rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.
„Dzieci z Bullerbyn” to jedna z najpopularniejszych powieści szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren.
23-11-2023

Dzień Jeża

10 listopada uczniowie z klasy Ib, IIb i IIIe obchodzili  Międzynarodowy Dzień Jeża.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 5 listopada. Dzień ten przypada w rocznicę urodzin Walta Disneya, twórcy takich postaci jak Myszka Miki czy Kaczor Donald.
17-11-2023

WOŚP 2024

Do styczniowego 32 finału WOŚP zostało niewiele dni. Akcji przyświecać będzie motto „Tu wszystko gra OK!”.