Zosia wyśpiewała I miejsce!

We wtorek, 09.04.2024r., odbył się XII Przegląd Piosenki Anny Jantar  i Marka Grechuty pod patronatem Wójta Gminy Wola Krzysztoporska.  Do konkursowych przesłuchań przystąpiło 72 wykonawców z 10 szkół powiatu piotrkowskiego.
Uczniowie wystąpili w 5 kategoriach: soliści klas 0 – III, soliści klas IV – VI, soliści klas VII – VIII, duety,  zespoły wokalne.

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia:
kategoria szkoła podstawowa  klasy IV - VI

I miejsce – Zofia Marendziak kl. IVb - za wierność tradycji uczestnictwa w konkursie, radość i optymizm czerpany ze wspólnego muzykowania. To był prawdziwy balsam dla duszy.

Wyróznienie:
Hanna Brzeska kl. IVc – za wrażliwość emocjonalną i estetyczną, która umożliwiła jej poprawne poczucie frazy muzycznej, dynamiki, tempa, artykulacji.

Laureatkami konkursu zostały:
Kalina Owczarska uczennica klasy IIIc - za niezwykłą wrażliwość muzyczną,
Nikola Żywołup uczennica klasy IIIc - za twórczą interpretację  piosenki.

Natomiast w piątek, 12 kwietnia 2024r., o godzinie 17.00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbył się Koncert Laureatów konkursu, któremu towarzyszyło rozdanie nagród.

Gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!
Opieka i przygotowanie: Alicja Stobiecka, Dariusz Głowacki.
Koordynator konkursu: biblioteka szkolna