8 maja 2024 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dnia 13.05 w naszej szkole odbyły się zawody o Mistrzostwo Miasta dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3.
W naszej szkole obchodziliśmy Święto Ziemi. Jest to dzień, który jednoczy myśli ludzi na całym świecie wokół naszej Planety.
Dnia 9 maja 2024 roku, nauczyciele bibliotekarze zorganizowali po raz piętnasty Dzień Kolekcjonera pod hasłem: Każdy ma jakiegoś bzika. Nasi młodzi hobbiści z roku na rok coraz chętniej biorą udział w imprezie, prezentując swoje zbiory.

W dniu 26.04.2024 w sali sportowej Centrum Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ostatnie spotkanie finałowe Szkolnej Ligi Szachowej.
Zapraszamy doudziału w Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach programu edukacyjnego „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”
Dnia 17 kwietnia 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III „Polscy poeci dzieciom”.
Uczniowie SP 12 założyli łąkę kwietną przed budynkiem szkoły.
18 kwietnia w naszej szkole odbyła się XII edycja szkolnego konkursu poezji patriotycznej ""Kiedy myślę ojczyzna...''
Książka pt. „Sposób na Elfa” autorstwa Marcina Pałasza jest obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika czworonogów.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl