Konkurs plastyczny „Jesienne klimaty” zorganizowany przez świetlicę szkolną został rozstrzygnięty. Dedykowany był dla podopiecznych świetlicy z klas I-III.
W czwartek, 4 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wolborzu zorganizowano I Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej "Z młodej piersi się wyrwało...".
Prosimy o zapoznanie się z grafikami wydawania obiadów.
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich uroczystościach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak co roku rozpoczęły się one mszą świętą w kościele oo. Bernardynów odprawioną w intencji Ojczyuzny, a później przed pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza na placu Kościuszki.
Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, nasza szkoła wzięła udział w V edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Akcja polegała na wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11.
Uczniowie klasy 3c wzięli w tym roku udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.
4 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie informatycznym InstaLogik pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
28 października br. pomyślnie zakończyła się trwająca od końca września  akcja charytatywna, dzięki której uczniowie SP12 mogli zgromadzić fundusze i wesprzeć leczenie Patryka Wysmyka w walce z nowotworem.
W dniu 28 października 2022 roku  w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu „Mój Różaniec”. Do konkursu zgłoszono aż 65 prac, więc wybór był bardzo trudny.

Jak co roku tak i w tym, nasza szkoła wzięła udział w CodeWeek 2022, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania, największym programistycznym wydarzeniu w Europie. W tym roku akcja odbyła się w dniach 8-23 października.
W dniach 24-25 października 2022 r. nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili w klasach pierwszych zajęcia biblioteczne pod hasłem: „Pierwszaki czytelnikami”.
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Niech moje książki cieszą dzieci” zorganizowany przez bibliotekę szkolną.
31-10-2022

Uwaga ważne!

Zgodnie z ustaleniami podjętymi 24 października z rodzicami uczniów klas 1-3 informujemy, że uczniowie naszej szkoły na czas remontu zostaną przeniesieni do placówek wymienionych poniżej.
W piątek 21 października uczniowie kl. IIa i IId uczestniczyli w warsztatach Kreatywna Edukacja Geniusz "Jak to ze lnem było''.
W dn. 25.10. b.r. odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs Wiedzy o Sejmie RP.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl