Godziny dostępności nauczycieli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Regulamin świadczenia „godziny dostępności”
w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
 

  1. Nauczyciel zatrudniony w szkole na cały etat jest obowiązany do dostępności w wymiarze 1 godziny tygodniowo.
  2. Nauczyciel zatrudniony w szkole w wymiarze niższym niż pół etatu jest zobligowany do dostępności w wymiarze 1 godziny w ciągu dwóch tygodni.
  3. „Godzina dostępności” trwa 60 minut.
  4. W ramach godziny nauczyciel, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków i ich rodziców.
  5. „Godzina dostępności” nie jest tożsama z zajęciami dydaktyczno-wyrównawczymi.
  6. Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
  7. Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan) na spotkanie z nauczycielem.
  8. Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, Teams.
Terminy dostępności nauczycieli dla uczniów, rodziców i prawnych opiekunów w roku szkolnym 2022/2023
 
Klasy I – III
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Klasa Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Agnieszka Byczek 2 d środa 9.40-10.40
  1.  
Katarzyna Fabiańska 2 c wtorek 15:15-15:15
  1.  
Agnieszka Fijałkowska 2 a piątek 11.30-12.30
  1.  
Ewa Grzelczak 3 a piątek 11.40-12.40
  1.  
Ewa Janowska-Nowak 1 a poniedziałek 11:30-12:30
  1.  
Sylwia Kowalska 3 c środa 10.25-11.25
  1.  
Bożena Łopacińska 1 c wtorek 11.30-12.30
  1.  
Anna Marcinkowska 1 e środa 11.30-12.30
  1.  
Beata Marendziak 3 b poniedziałek 12:20-13:20
  1.  
Maria Poterała 3 d wtorek 9.30-10.30
  1.  
Maria Prokop 2 b czwartek 12.25-13.25
  1.  
Agnieszka Rogowska 1 d środa 11.40-12.40
  1.  
Sylwia Skórkowska 2 e poniedziałek 9.30-10.30
  1.  
Agnieszka
Skórkowska-Milczarek
1 b wtorek 11:40-12:40

Terminy dostępności nauczycieli dla uczniów, rodziców i prawnych opiekunów w roku szkolnym 2022/2023
 
Klasy IV – VIII
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Łukasz Jakubowski język polski poniedziałek 10:00-11:00
  1.  
Beata Pruszczyk informatyka wtorek 14:30-15:30
  1.  
Ewa Adamczyk matematyka czwartek 7:45-8:45
  1.  
Sylwia Baranowska geografia wtorek 12:25-13:25
  1.  
Karol Baryła wdżwr piątek 12:40-13:40
  1.  
Ewa Baur religia środa 13:30-14:30
  1.  
Małgorzata Biłek matematyka wtorek 7:45-8:45
  1.  
Agata Cecotka wf czwartek 8:30-9:30
  1.  
Danuta Dobrowolska chemia poniedziałek 15:00-16:00
  1.  
Bogusława Drobik technika piątek 9:35-10:35
  1.  
Agnieszka Faryś język angielski piątek 14:30-15:30
  1.  
Magdalena Fiktus geografia środa 10:45-11:45
  1.  
Małgorzata Franas wf środa 16:00-17:00
  1.  
Dariusz Głowacki muzyka środa 14:30-15:30
  1.  
Agnieszka Jabłońska język polski wtorek 12:40-13:40
  1.  
Cecylia Jakubiak język angielski poniedziałek 7:45-8:45
  1.  
Agata Kabzińska język angielski czwartek 9:40-10:40
  1.  
Bogusława Kowalska religia środa 14:00-15:00
  1.  
Andrzej Kozieł wf środa 14:25-15:25
  1.  
Ewa Kozłowska język niemiecki środa 13:40-14:40
  1.  
Małgorzata Królikiewicz biologia poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Sylwia Kuźnar wos/historia środa 14:30-15:30
  1.  
Karolina Majchrzak informatyka środa 15:15-16:15
  1.  
Marta Miedzianowska-Szulc matematyka czwartek 9:30-10:30
  1.  
Piotr Narejko wf wtorek 14:30-15:30
  1.  
Marcin Nowak wf środa 15:15-16:15
  1.  
Aleksandra Nowakowska religia czwartek 13:40-14:40
  1.  
Michał Owczarek historia wtorek 13:40-14:40
  1.  
Edyta Paszkiewicz matematyka czwartek 13:30-14:30
  1.  
Małgorzata Pełeszczak fizyka poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Anna Piątek język polski poniedziałek 9:30-10:30
  1.  
Joanna Seta informatyka środa 7:45-8:45
  1.  
Małgorzata Skrzypczyk język polski poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Joanna Sokalska religia czwartek 9:30-10:30
  1.  
Joanna Stalbowska język polski wtorek 7:45-8:45
  1.  
Katarzyna Szczepka matematyka
informatyka
wtorek 13:30-14:30
  1.  
Marta Sztompka-Stępień język polski piątek 8:30-9:30
  1.  
Gabriela Szymańska-Kaczmarek plastyka poniedziałek 11:25-12:25
  1.  
Emilia Wajszczyk przyroda środa 14:30-15:30
  1.  
Paweł Woźniak język niemiecki środa 12:40-13:40
  1.  
Tomasz Wróbel język angielski wtorek 13:40-14:40
  1.  
Joanna Wściubiak język angielski środa 11:40-12:40
  1.  
Renata Zajda język polski czwartek 14:30-15:30
  1.  
Agnieszka Zielonka historia środa 13:30-14:30
  1.  
Radosław Zyga wf poniedziałek 9:30-10:30
 

 
TERMINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I PRAWNYCH OPIEKUNÓW
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
 
BIBLIOTEKA
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Alicja Stobiecka poniedziałek 11:30-12:30
  1.  
Aleksandra Wincencjusz wtorek 7:00-8:00
  1.  
Barbara Zatorska czwartek 12:30-13:30
 
 
ŚWIETLICA
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Katarzyna Balcerek wtorek 16:30-17:30
  1.  
Joanna Krasoń wtorek 16:30-17:30
  1.  
Agnieszka Olbromska poniedziałek 16:30-17:30
  1.  
Anna Wolska poniedziałek 16:30-17:30
 
 
PSYCHOLOG
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Agnieszka Piątek poniedziałek 8:30-9.30
 
PEDAGOG
 
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina
  1.  
Gabriela Szymczyk poniedziałek 14:30-15:30