Godziny dostępności nauczycieli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =

Regulamin świadczenia „godziny dostępności” nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
 

  1. Nauczyciel zatrudniony w szkole na cały etat jest obowiązany do dostępności w wymiarze 1 godziny tygodniowo.
  2. Nauczyciel zatrudniony w szkole w wymiarze niższym niż pół etatu jest zobligowany do dostępności w wymiarze 1 godziny w ciągu dwóch tygodni.
  3. "Godzina dostępności” trwa 60 minut.
  4. W ramach godziny nauczyciel, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków i ich rodziców.
  5. „Godzina dostępności” nie jest tożsama z zajęciami dydaktyczno-wyrównawczymi.
  6. Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
  7. Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan) na spotkanie z nauczycielem.
  8. Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, Teams.
 
Nazwisko i imię Dzień i godziny dostępności
Balcerek Katarzyna piątek 10:00-11:00
Baryła Karol czwartek 11:40-12:40
Baur Ewa poniedziałek 11:40-12:40
Bednarek Elżbieta środa 9:35-10:35
Biłek Małgorzata wtorek 13:30-14:30
Cecotka Agata czwartek 10:30-11:30
Cieślik Dorota -
Dębska Anna wtorek 9:30-10:30
Drobik Bogusława wtorek 9:40-10:40
Dzwonnik Magdalena poniedziałek 9:40-10:40
Fabiańska Katarzyna piątek 9:30-10:30
Faryś Agnieszka środa 11:30-12:30
Fijałkowska Agnieszka czwartek 8:40-9:40
Fiktus Magdalena wtorek 13:30-14:30
Galińska Iwona wtorek 8:45-9:45
Głowacki Dariusz wtorek 13:25-14:25
Grzelczak Ewa poniedziałek 11:25-12:25
Jabłońska Agnieszka środa 13:25-14:25
Jakubiak Cecylia poniedziałek 8:40-9:40
Jakubowski Łukasz poniedziałek 11:00-12:00
Janowska-Nowak Ewa piątek 9:30-10:30
Kabzińska Agata czwartek 13:25-14:25
Kołowrotkiewicz Dagmara środa 13:25-14:25
Komorowska Małgorzata czwartek 14:00-15:00
Kopińska-Jadwiszczak Renata wtorek 12:40-13:40
Kowalska Sylwia wtorek 9:30-10:30
Kozica Wiesław środa 13:25-14:25
Kozieł Andrzej wtorek 12:25-13:25
Krasoń Joanna czwartek 10:00-11:00
Kraszewska Katarzyna poniedziałek 10:00-11:00
Królikiewicz Małgorzata czwartek 12:25-13:25
Kubiak Dorota poniedziałek 14:20-15:20
Kuźnar Sylwia środa 14:30-15:30
Łopacińska Bożena poniedziałek 11:30-12:30
Majchrzak Karolina środa 15:15-16:15
Marendziak Beata wtorek 11:30-12:30
Miedzianowska-Szulc Marta czwartek 9:35-10:35
Nowak Marcin wtorek 15:15-16:15
Nowakowska Aleksandra poniedziałek 13:30-14:30
Olbromska Agnieszka wtorek 10:00-11:00
Paszkiewicz Edyta czwartek 13:25-14:25
Pełeszczak Małgorzata poniedziałek 14:25-15:25
Piątek Agnieszka wtorek 8:00-9:00
Piątek Anna czwartek 8:45-9:45
Poterała Katarzyna czwartek 9:40-10:40
Poterała Maria -
Prokop Maria poniedziałek 8:45-9:45
Pruszczyk Beata środa 13:40-14:40
Robak Agnieszka środa 11:40-12:40
Roczek Izabela poniedziałek 11:25-12:25
Rogowska Agnieszka czwartek 13:40-14:30
Sala Joanna czwartek 8:45-9:45
Seta Joanna poniedziałek 12:15-13:15
Siniarska Ewelina piątek 14:25-15:25
Skórkowska Sylwia poniedziałek 13:25-14:25
Skórkowska-Milczarek Agnieszka      wtorek 9:40-10:40
Skrzypczyk Małgorzata piątek 8:45-9:45
Sokalska Joanna czwartek 9:45-10:45
Stalbowska Joanna środa 13:25-14:25
Stobiecka Alicja poniedziałek 13:00-14:00
Szymańska-Kaczmarek Gabriela czwartek 8:45-9:45
Szymczyk Gabriela środa 13:00-14:00
Wawrzyńczak Agnieszka czwartek 11:30-12:30
Wincencjusz Aleksandra piątek 13:00-14:00
Wolska Anna środa 10:00-11:00
Woźniak Paweł wtorek 12:40-13:40
Wróbel Tomasz poniedziałek 12:40-13:40
Wściubiak Joanna poniedziałek 9:40-10:40
Zajda Renata wtorek 9:35-10:35
Zyga Radosław czwartek 10:25-11:25