| VIA - wychowawca: Małgorzata Królikiewicz | - Przewodniczacy: Adrian Szyjak |
| VIB - wychowawca: Barbara Greger | - Przewodniczacy: Kamil Majchrzak |
| VIC - wychowawca: Agnieszka Banaszczyk | - Przewodniczacy: Sylwia Chojnacka |
| VID - wychowawca: Małgorzata Skrzypczyk | - Przewodniczacy: Kacper Sobański |
| VIE - wychowawca: Irena Szczepanik | - Przewodniczacy: Dominik Mironiuk |
Absolwenci 2009
Proszę określić gdzie leży problem:





