2007 - Wystawa: Światowy Dzień Pluszowego Misia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
25 listopada 2006 roku panie bibliotekarki po raz pierwszy postanowiły w naszej bibliotece szkolnej zorganizować obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Od 23 listopada biblioteka szkolna zamieniła się w Krainę Misiów. Dwa tygodnie przed wystawą właściciele pluszowych misiów, odpowiadając na ogłoszenie, zaczęli przynosić do biblioteki swoje pluszowe misie. Każdy miś został podpisany nazwiskiem właściciela oraz klasą.

Kolekcja liczyła około 500. pluszaków.

Razem z dziewczętami z Koła Przyjaciół Biblioteki panie bibliotekarki przygotowały wystawę w holu głównym szkoły z wierszami o misiach oraz informacjami o początkach zabawki - misia, którego kariera rozpoczęła się już pod koniec XIX wieku, jak również książki o misiach i niedźwiadkach.

Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w bibliotece przygotowali nauczyciele bibliotekarze: mgr Elżbieta Banaszczyk, mgr Alicja Stobiecka, mgr Aleksandra Wincencjusz. Pomagały uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz z Koła Miłośników Poezji.
powrót