Wszystkich uczniów klas I-III zapraszamy do Szkolnego Konkursu Plastycznego "Czyste powietrze - dla zdrowia najlepsze!”. Poniżej Regulamin Konkursu.
Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do konkursu „Dzieje Stanu Wojennego 1981-1983”
Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Podręczniki za grosiki – solidarność szkolna nie ma granic”. Organizatorem akcji jest Fundacji Dzieci Afryki.
W tym roku szkolnym pierwszy raz przystępujemy do ogólnopolskiej akcji ekologiczno-pomocowej: „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki”!
Zapraszamy wszystkich podopiecznych świetlicy z klas I-III do udziału w konkursie plastycznym "Jesienne drzewo". Zachęcamy do zapoznania się z poniższym  regulaminem i do wzięcia udziału w naszym konkursie.
Regulamin kierowany jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i uczniów klas I-III