W Konkursie Krajoznawczym nagrodzono Marlenę
W XIV Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" na etapie rejonowym w kategorii prac indywidualnych nagrodzono Marlenę Krawętek za pracę pt." Historia piotrkowskich kafli ".
W kategorii prac zbiorowych nagrodzono Adriannę Gumienną i Kamila Budzisza za pracę pt." Szlakiem piotrkowskich hut."
|
Monika druga
W XXX Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej II miejsce zajęła Monika Misztela
|
Karolina triumfowała w Konkursie recytatorskim
W V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Jesteśmy dziećmi Europy” w kategorii uczniów klas I – III:
I miejsce zajęła Karolina Parzybut
W kategorii uczniów klas IV – VI:
I miejsce zajął Karol Parzybut
|
8 laureatów "Tęgiej Głowy"
W VII edycji konkursu matematycznego "Tęga Głowa" laureatami zostali:
Robert Ciałowicz
Michał Lamch
Michał Figlus
Joanna Paul
Michał Tobiasz
Aleksandra Mazerant
Mateusz Zieliński
Izabela Grzyb
|
"Szansę na szóstkę" wykorzystał Michał
W Konkursie polonistycznym "Szansa na szóstkę" I miejsce zajął Michał Kozłowski
finaliści:
Jolanta Badek
Dominik Wolski
Katarzyna Maciaszczyk
|
Fantastyczne nagrody w "Kangurze"
W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR" bardzo dobry wynik osiągnęli:
Michał Figlus
- obóz w Czechach
Paulina Zygmunt
- wycieczka nad morze
Piotr Mrozik
- wycieczka nad morze
Ola Cieślik
- wycieczka nad morze
Nagrody rzeczowe otrzymali:
- Tomasz Urbański
- Jakub Kiedrzyński
- Adrian Szyjak
- Mateusz Skrobek
- Ada Gumienna
- Kamil Budzisz
- Szymon Adamus
- Piotr Chęciński
- Filip Miszczyk
- Michał Lamch
- Mateusz Zieliński
- Ola Mazerant
- Robert Ciałowicz
|
Ania "małą (dużą) tęgą głową"
W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mała Tęga Głowa” I miejsce zajęła Ania Dobrowolska
II miejsce - Piotr Sitowski
III miejsce - Maciej Winiarski i Kasia Dąbrowska
Wyróżnienia - Klaudia Sajkowska, Tomasz Urbański i Fabian Stępień
|
Marlena laureatką konkursu ogólnopolskiego
W Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej „W Polsce bije serce świata” – a czy Twoje serce bije dla Polski? Marlena Krawętek znalazła się w gronie 10 laureatów konkursu (kategoria szkoły podstawowe; praca w formie literackiej)
Adrianna Niciak otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.
|
Drugie miejsce w konkursie językowym
W Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego "Gut, besser, am besten" II miejsce zdobył Piotr Chęciński
|
Całe podium dla dwunastki
W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku - zima" reprezentanci naszej szkoły zdobyli trzy pierwsze miejsca:
Karolina Parzybut
Dagmara Górecka
Daria Sadurska
|
W "Green Light" zajęliśmy II miejsce
W I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Green Light” 2007 Patrycja Bernas oraz Sławomir Siciński zajęli II miejsce
|
Oriana druga w Olimpusie
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS II miejsce w Polsce zajęła Oriana Zontek, a V miejsce Jakub Hale |
Dominik trzeci
W II Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym III miejsce zajął Dominik Wolski
|
W recytowaniu okazała się najlepsza!
W Miejsko-powiatowym Konkursie Recytatorskim I miejsce zajęła Karolina Parzybut
III miejsce - Nikola Budzisz
Wyróżnienie - Dagmara Górecka
|
17 miejsce w Polsce
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego OLIMPUS Aleksandra Bolanowska i Piotr Wolski zajęli 17 miejsce w Polsce. |
Agnieszka potrafi wspaniale czytać
W Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym II miejsce zajęła Agnieszka Kulbat.
|
Wyśpiewały II miejsce
W Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świąteczno-Zimowej II miejsce zajęły Eliza Bogusławska i Katarzyna Barańska
|
Dużo wiedziały o życiu zgodnie z naturą
W konkursie na najciekawszą pracę plastyczną na temat: "Żyj w zgodzie z naturą" wyróżnienia zdobyli Aleksandra Cieślik i Joanna Paul.
|
Prace Zuzi i Filipa na wystawie
Udział prac uczniów w wystawach plastycznych w Austrii pt.: Ein Traum mit Farbe - Licht - Fotografie - Klang
Prace uczniów zaprezentowane na wystawie:
Zuzanna Miszczyk
Filip Miszczyk
|