Dnia 4 października na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi).
Dnia 4 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
Dnia 23 września na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.
23 września rozegrano Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Jak co roku nasza szkoła wypadła w tych konkurencjach bardzo dobrze.
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Sukcesy sportowe osiągnięte w roku szkolnym 2016/2017.
Sukcesy sportowe osiągnięte w roku szkolnym 2015/2016.
Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/ 2015.
Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014.
Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/2013.
Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2011/2012.
Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011.