Dnia 10 października 2023 r. nasi Mistrzowie Miasta wystartowali w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w PCS w Bełchatowie.
Dnia 4 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dnia 21 września na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Sukcesy sportowe osiągnięte w roku szkolnym 2016/2017.