9 + 1 =
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
BIEGI

Dziewczęta Wicemistrzyniami Miasta w Biegach Sztafetowych!!!

Dnia 1 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Początkowo walczyłyśmy ze zmiennym szczęściem, jednak ostatnia zawodniczka naszej sztafety Zuzia Wiernicka, przy ogromnym aplauzie koleżanek, wyprzedziła dwie przeciwniczki i ukończyła bieg na II miejscu, zdobywając dla naszej drużyny tytuł Wicemistrzyń Miasta.

Skład naszej sztafety:
Zuzanna Wiernicka, Magdalena Głowacka, Julianna Anglart,Wiktoria Kiełbik, Oliwia Bąkowicz, Nina Stępień, Julia Stępień, Amelia Łuczak, Laura Hadryś, Natalia Krawczyńska, Martyna Łęgowiak, Julita Dziadczyk.

Sztafetę do zawodów przygotowała Renata Jadwiszczak.
foto

Mistrzowie Miasta w Biegach Przełajowych!!!

Dnia 1 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców rocznik 2008 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.

Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali wysoką formę i w pięknym stylu wywalczyli pierwsze miejsce w mieście.

Podwójne zwycięstwo SP12!!!

Dnia 24.09.2020 roku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt zwyciężyła Zuzia Wiernicka, a w kategorii chłopców Michał Chojwa zajął III miejsce.
Wśród młodszych roczników, w kategorii Igrzyska Dzieci, zwyciężyła Julia Głowacka, II miejsce zajęła Maja Olczak, a Pola Filipiak uplasowała się na III miejscu.

W kategorii chłopców III miejsce zajął Filip Stępień, a Bartosz Kozłowski ukończył bieg na V pozycji.

Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które  odbędą się w Bełchatowie.

Reprezentację do zawodów przygotowała Renata Jadwiszczak, opiekunem był Radosław Zyga.