Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji: Podaruj książce drugie życie i podziel się z innymi radością czytania.
Od 20 grudnia 2023 r. (środa) na holu głównym naszej szkoły podczas kiermaszu świątecznych ozdób i stroików będzie można zakupić stroiki i ozdoby świąteczne. Cena od 10 zł wzwyż. Zapraszamy!
W Dniu Świątecznego Swetra, 15 grudnia 2023 r., w SP 12 pojawili się uczniowie oraz nauczyciele w ciepłych i kolorowych sweterkach z wesołym motywem bożonarodzeniowym lub zimowym. Mogliśmy zobaczyć swetry z Mikołajami, reniferami, pingwinami, choinkami czy bałwankami.
Dnia 14.12.2023 r. klasy 4a, 5a, 5d, 5e, 5c, 6d, 6c, 7c, 7d, 7e, 7s, 8b wraz z nauczycielami udały się do MOK-u, w celu obejrzenia spektaklu teatralnego pt. "Opowieść wigilijna".
6 grudnia na scenie piotrkowskiego MOK-u odbyło się wyjątkowe spotkanie z Mikołajem.

Biblioteka szkolna po raz kolejny w swoich progach gościła „pierwszoklasistów”.
6 grudnia – Mikołajki - radosny dzień w bibliotece i świetlicy szkolnej.
6 grudnia, już rano, zaraz po przebudzeniu, na wielu czekał drobny prezent ukryty pod poduszką.
W piątek, 24.11.2023r., w bibliotece i świetlicy szkolnej obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia.
05-12-2023

Andrzejki w SP12

"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze"
Andrzejki to niezwykły dzień. Dzień pełen wróżb, które według dawnych wierzeń pozwalały zerknąć w przyszłość.