18-10-2021

Lapbooki w IIIb

Uczniowie klasy IIIb wykonali lapbooki o warstwach lasu. Powstawały one dzięki przygotowanym przez uczniów i ich rodziców materiałów.
14 października cała społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej.
W środowe przedpołudnie, 29 października 2021r., czytelnia szkolna zamieniła się w magiczne miejsce. Piękna, niepowtarzalna jesienna sceneria, tajemnicza polana z bogatym podszyciem leśnym, niecodzienna muzyka relaksacyjna.
 „Ile języków znasz, tyle razy jesteś człowiekiem” - Ten cytat w pełni oddaje ideę Europejskiego Dnia Języków, obchodzonego 26 września od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską.
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, korzystają z uroków pięknej, jesiennej pogody. Pogodne dni wykorzystujemy na gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Dzięki temu integrujemy zespół świetlicowy i kształtujemy ogólną sprawność, a przede wszystkim pozytywnie wpływamy na poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele takich pięknych, słonecznych dni i okazji do zabaw na placu.
15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to dzień kreatywności, odwagi i zabawy.
Dnia 25 września odbył się 51. “Pieszy rajd prażonego ziemniaka”, którego organizatorem jest oddział PTTK w Piotrkowie Trybunalskim.
19 września 1982 r. po raz pierwszy użyto emotikona. Był to znaczek :-). Od tego czasu emotikony przeszły istną rewolucję. Na całym świecie pomagają internautom wyrażać emocje.
W  ten weekend (17-19 września) weźmy udział w wielkim finale akcji. „Sprzątanie świata – Polska”.
Wypoczęci, stęsknieni, uśmiechnięci  - tak wyglądali uczniowie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/22. Z powodu pandemii to pierwsze powakacyjne spotkanie było inne niż zawsze.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2020/2021.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2019/2020.
Najciekawsze wydarzenia  w roku szkolnym 2018/2019
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2016/2017.