W piątek, 25.11.2022r., w świetlicy szkolnej uczciliśmy Święto Pluszowego Misia.
W dniu 25.11.2022 uczniowie klasy Id uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich uroczystościach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak co roku rozpoczęły się one mszą świętą w kościele oo. Bernardynów odprawioną w intencji Ojczyuzny, a później przed pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza na placu Kościuszki.
W dniach 24-25 października 2022 r. nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili w klasach pierwszych zajęcia biblioteczne pod hasłem: „Pierwszaki czytelnikami”.
W dniach 18-19.10.2022r. uczniowie klas 8f i 8g wzięli udział w wycieczce krajoznawczej do Wrocławia.
W dniu 10 października 2022r. uczniowie klasy VIIIf  pod opieką Renaty Zajdy uczestniczyli w "Spotkaniu z romantyzmem'' zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
21 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka charytatywna, a zebrane pieniążki zostaną przekazane dla Patryka walczącego z nawrotem choroby nowotworowej. Uczniowie jak zawsze bawili sie fantastycznie. Dziękujemy!
Poniedziałek, 17 października, był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Do grona uczniów naszej szkoły dołączyli pierwszoklasiści :)
14 października uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas programu artystycznego na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
12-10-2022

Dzień Kolekcjonera

Dnia 11 października 2022 roku, nauczyciele bibliotekarze zorganizowali po raz czternasty Dzień Kolekcjonera pod hasłem: Każdy ma jakiegoś bzika. Nasi młodzi hobbiści z roku na rok coraz chętniej biorą udział w imprezie, prezentując swoje zbiory.