Dnia 14.10.2024r. w naszej szkole odbyła się Akademia  z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!” (B. Conklin)

Uczniowie przygotowali dla nauczycieli humorystyczne scenki przedstawiające różne typy nauczycieli.

Młodzi artyści także piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

Uśmiechy na twarzach wywołała także Gala Oskarowo-Jabłkowa, podczas której uczniowie nagradzali dyplomami oraz jabłkami nauczycieli, którzy wygrali w poszczególnych kategoriach.  Było dużo zabawy i śmiechu.

Na zakończenie Akademii głos zabrał Dyrektor Łukasz Jakubowski, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pracownicy szkoły otrzymali dyplomy z podziękowaniami.