Złoto i brąz w Mistrzostwach Miasta!!

29 II i 1 III 2024 roku dziewczęta i chłopcy naszej szkoły przystąpili do Mistrzostw Miasta w koszykówce.
Dnia 29.02.2024r w naszej szkole odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt kl 7-8. Do rozgrywek przystąpiło 5 piotrkowskich szkół: SP 2, 3, 5, 12, 16.

Nasze uczennice po porażce w grupie z SP3, rozegrały mecz o 3 miejsce w mieście i pokonały SP 2.

Skład: Misztela Maja, Stępień Zuzia, Gajda Sonia, Grzędowska Jagoda, Łuczak Malina, Niedzielska Natasza, Wroniszewska Wiktoria, Olczak Maja.

Dzień póżniej do rozgrywek o tytuł mistrza miasta przystąpiłi chłopcy z naszej szkoły.

Do rywalizacji systemem "każdy z każdym" przystąpiły szkoły: nr.3, 5,12,16.

Nasi uczniowie (a warto dodać,że wyłącznie uczniowie klas 7) zwyciężyli we wszystkich spotkaniach, nawet na moment nie pozostawiając złudzeń, komu należy się tytuł Mistrza Miasta.

Skład: Gala Leon, Jodka Mateusz, Kitel Wojciech, Lacheta Olek, Szymański Krzysztof, Wandel Amadeusz, Zakrzewski Marcel, Janik Gerard, Motylewski Filip, Filipczak Milan, Zadumiński Witold.

Gratulujemy obu zespołom i dziękujemy za wsparcie kibiców z trybun. Opiekunem, sędzią i organizatorem był Marcin Nowak, zaś współorganizatorem MSZS.

W środę 6.03 w naszej szkole półfinał mistrzostw woj.łódzkiego!!!