Sukcesy szkolne w roku szkolnym 2019/2020

Najważniejsze sukcesy uczniów w konkursach zorganizowanych przez naszą szkołę.
Zwycięzcy Szkolnego Konkursu Plastycznego

plastycznyZakończył się Szkolny Konkurs Biblioteczny „WIELKANOC 2020 – projekt karty świątecznej” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
Komisja w składzie: Karolina Majchrzak, Małgorzata Karczewska, Anna Wolska, Agnieszka Olbromska po ocenie nadesłanych prac konkursowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasy I - III
I miejsce – Anna Zwolińska kl. IIIc
II miejsce – Nikodem Kowalewski kl. Ie, Łukasz Niciński kl. Ie
III miejsce – Martyn Majewski kl. Ie

Wyróżnienie:
Alan Świstak kl. Ic, Nikola Błaszczyk kl. Id, Jakub Kowalski kl. Ie, Jakub Kujawski kl. Ie, Lena Stołowczyk kl. Ib, Julia Turska kl. IIIc , Martyna Wojakowska kl. IIIc

Klasy IV – VIII
I miejsce – Bartłomiej Brózda kl. VIIe, Kacper Chwałowski kl. Vc
II miejsce – Maria Misztela kl. VIIId , Michalina Wiernicka kl. Vc
III miejsce – Irena Nowak kl. VIIb, Nina Okła kl. Va

Wyróżnienie:
Bartłomiej Adamek kl. Vc, Barbara Sędziak kl. Vc, Patryk Wysmyk kl. VIId, Maksymilian Kuśmierczyk kl. Vh, Jakub Dziano kl. VIe, Oliwia Fogiel kl. VIc, Zofia Szynkowska kl. VIId

Zwycięzcy  Konkursu Fotograficznego

Zakończył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Bądź książkowym bohaterem – wciel się w ulubioną postać literacką” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.

Komisja w składzie: Karolina Majchrzak, Małgorzata Karczewska, Anna Wolska, Agnieszka Olbromska przyznała ex aequo dwie pierwsze nagrody:

Klasy I – VIII
I miejsce – Nikola Błaszczyk kl. Id i Maja Pryczek kl. IVd
fotograficzny fotograficzny
Magdalena i Laura wyśpiewały I miejsce

piosenkaDnia 04.03.2019r. poznaliśmy zwycięzców IX Szkolnego Konkursu Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.
Komisja w składzie: Przewodnicząca Dyrektor Szkoły Pani Anna Kulisa, członkowie: Cecylia Jakubiak, Paulina Poterała, Marta Sztompka-Stępień, Joanna Wieczorek, Łukasz Jakubowski, Dariusz Głowacki przyznała nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klas I – III
I miejsce – Magdalena Midera - IIId
II miejsce – Oliwia Kraś - IIIe
III miejsce – Nikola Albin – IIIc
III miejsce - Bartłomiej Mędasik – kl. IIc

Wyróżnienia:
Julia Uszakow kl. IIIc, Natalia Kowalska kl. IIIe,
Medard Miedzianowski - Szulc kl. IIc.

piosenkaKategoria klas IV – VIII
I miejsce – Laura Hadryś – kl. VIIf
II miejsce – Lena Kabzińska - kl. VIIe
III miejsce – Nikola Krupa – kl. IVa
III miejsce – Antonina Orłowska – kl. IVb
III miejsce – Julia Purgał – kl. VIIe

Wyróżnienia:
Lena Czarnucha kl. IVc, Zofia Mędasik kl. IVc

Organizatorzy: Elżbieta Banaszczyk, Alicja Stobiecka, Aleksandra Wincencjusz, Dariusz Głowacki

Najładniejsza maska karnawałowa wybrana

maskaW dniu 05.02.2020r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
W konkursie brali udział podopieczni świetlicy. Prace uczniów oceniało jury w składzie: Pani Alicja Stobiecka, Pani Aleksandra Wincencjusz-nauczyciele biblioteki oraz Pani Małgorzata Karczewska- wychowawca świetlicy.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Kacper Rybak kl. IId.
II miejsce: Sonia Gajda kl. IIId.
III miejsce: Julia Rusek kl. IIe.

Opieka i przygotowanie: wychowawcy świetlicy.

Zwycięzcy Konkursu Informatycznego
ZwycięzcyZakończył się I Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas piątych na najlepszy projekt kartki świątecznej. Do konkursu zgłoszono 26 prac.
Jury w składzie: Karolina Majchrzak, Beata Pruszczyk, Joanna Seta, Alicja Stobiecka i Aleksandra Wincencjusz oceniło prace uczniów pod względem techniki i estetyki wykonania.

I miejsce - Amelia Pawłowska
II miejsce - Anastazja Król i Marcel Gałązka