1 grudnia 2022 r. w Łodzi odbył się finał VII edycji wojewódzkiego konkursu wiedzy na temat HIV/AIDS i STD pod nazwą „Włączmy się do wspólnego działania – Razem przeciw AIDS”.
Zgodnie z tradycją, 30.11.2022r., świetlica szkolna przybrała miano „Magicznej Krainy”.
Klasa 3c wraz z wychowawcą Andrzejki spędziła na zabawach i wróżbach. Zapraszamy do galerii zdjęć
30.11.2022r., w świetlicy szkolnej przebiegł pod hasłem zabaw i wróżb andrzejkowych.
Od września 2022 roku nasza dwunastka wzbogaciła się o dwie drukarki trójwymiarowe w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
Prosimy o zapoznanie się z grafikami wydawania obiadów. 
Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, nasza szkoła wzięła udział w V edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Akcja polegała na wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. 
Rządowy program „Laboratoria Przyszłości” to akcja skierowana do szkół podstawowych, której celem jest rozwijanie wśród uczniów kreatywności i umiejętności technicznych.
Uczniowie klasy 3c wzięli w tym roku udział w Europejskim Tygodniu Kodowania. 
28 października br. pomyślnie zakończyła się trwająca od końca września  akcja charytatywna, dzięki której uczniowie SP12 mogli zgromadzić fundusze i wesprzeć leczenie Patryka Wysmyka w walce z nowotworem. 

Kontakt

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl

Poniedziałek 30 stycznia 2023

Adelajda, Cyntia, Dobiegniew, Feliks, Gerard, Gerarda, Hiacynta, Maciej, Marcin, Martyna, Sebastian, Teofil, Adalgunda, Adelgunda, Piotr

Na skróty